HÜSEYİN MİCAN'A 'KAPAK' SORULAR!

Makale yayınlanma tarihi:07 Ağustos 2018, Salı - 22:11
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Emre Saka’yı Hatırladınız Mı?

BJK Yönetim kurulu üyelerinin ve Yetkisiz-Yetkili ve aynı zamanda MÜŞTEKİ (Davacı) Hüseyin  MİCAN’ın da 458 Bin TL ‘Çaldı’ iddiasıyla Mahkemeye verdiği ama Yargının da ‘SUÇSUZ!’ bulduğu kişi…

3-4 yıl süren bu davada işin garip tarafı, Emre Saka’nın BERAAT kararına BJK Avukatlarının itiraz etmemesi !.. Daha da ilginci, itiraz ve şikâyet ettikleri tek kişinin “Mahkemeye Bilgi-Belge vermiyorlar” diye raporunda yer veren Bilirkişi olması…

Bakınız Kartal Yuvasındaki dönemin Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından Kongre ve Basına ‘Yakaladık Hırsızı’ diye lanse edilen Emre SAKA, kendi sosyal medya hesabından ne yazmış?

Beraat eden Emre SAKA Depoda bulunana malların ‘Peşkeş’ çekildiğini, ardından iade alındığını, bir takım borç senetlerinin yok edildiğini ve son olarak da tehdit edildiğini iddia ediyor. İşte bu kişinin ‘Beraat’ aldığı davaya da her nedense kulüp avukat ve yetkilileri de İTİRAZ etmiyor. 

Netice: Gitti B.J.K.’nın 500 Bini!..

Açıkça ifade etmeliyim ki çok fazla zaman harcamama karşın elimde yeterince iç yazışma, belge ve bilgiler mevcut. Bu nedenle Kartal yuvası ilk yazısını ardı-ardına sorular sorup (cevap alamayacağımı bile bile) başlamak istiyorum...

GÜMRÜKDE YAKALANAN TELEFON KAPAKLARI

2015 yılında yapılan resmi ihbar üzerine Beyza iletişim firmasının, gümrükte KAÇAK olarak sokmaya çalıştığı BJK Logolu telefon kapakları yakalanıyor. Dönemin yönetici OLMA-MASINA rağmen Kartal Yuvasının her şeyi ile ilgilenen kişisi Yetkisiz - Yetkili Hüseyin MİCAN, Beyza İletişim ürünlerinin yakalanmış olmasına aşırı hassasiyet gösteriyor.

Söz konusu KAÇAK ürünlerin, BJK Sportif A.Ş. ile ilgisi yok. Bir Firmanın gümrükte KAÇAK MALLARI yakalanmış. 

Hüseyin MİCAN’ a sormak lazım

*Dönemin Sportif A.Ş. Genel Müdüründen olayın kapatılması için hangi konularda ısrarla ricacı oldun?

*Bu Kapakların, Gümrükte Yakalandığını nasıl biliyorsun ve nereden öğrendin?

*KORSAN ÜRÜN ithalatı yapmak istersen gümrükte yakalanan firmanın yetkilileri, BJK Sportif A.Ş. yerine neden seninle irtibata geçti? 

*BJK Sportif A.Ş.’nin KORSAN ÜRÜNLER ile ilgili yetkili hukuk bürosuyla neden (!) direkt iletişime girme ihtiyacı duydun?

Bu vakanın (Derviş Özel-Beyza İletişim) Büyük Çekmece Cumhuriyet Savcılığı 2015/10570 Nolu Soruşturma dosyası olduğunu, telefon kapaklarının dönemin yetkilileri tarafından imha edildiğini, firmaya taahhüt imzalatılıp tazminat alındığını bilgilerinize sunarım. 

Yazının başında belirttiğim gibi, aylarca üzerinde çalıştığım bu yazı dizisi çok uzun olacak…

Es Ajans-(Esin AKSİN) Firmasından kesilen Milyonlarca TL’lik faturalardan yapılan erken vadeli ödemelere, eksik çıkan ürünlerden, BJK Sportif A.Ş. Kartal yuvası üretiminin %20 gibi müthiş bir cirosuna sahip olan M.M.A. Tekstile, Bayii devir şartları ve teminat tutarlarından, KORSAN ürünlerin satılmasına, Kes Tekstilden, Cari hesabı borcu karşılığı alınan 600 BİN TL Senetlere ve HOLOGRAM vurgununa kadar tüm gerçekleri yazacağım. 

Umarım sizlerde Başkan Fikret ORMAN ve 2. Başkan Ahmet Nur ÇEBİ’ye rapor edilmesine rağmen Mahkemelerde ‘İTİRAZ EDİLMEYEN’ ve üzerine gidilmeyen bu konulara gerekli hassasiyeti gösterip BJK’nın ‘Yedi Yetim Hakkını’ sorgulayacağınıza inanıyorum.

BJK Kartal Yuvası yazı dizisi, emin olun çok uzun sürecek. Çünkü; Hüseyin MİCAN geldikten sonra camianın hiç bilmediği birçok yeni oyuncular ve ‘Kahramanlar’ türedi.

To be continued…

Hak edene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki