METİN ALBAYRAK ‘KÜFÜR’ MİTROVİC!

Makale yayınlanma tarihi:18 Haziran 2017, Pazar - 15:17
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Geçtiğimiz günlerde BJK Yönetim Kurulu üyesi Metin ALBAYRAK, nedenini halen kendisinin de açıklamadığı ve yalanlamadığı bir sebepten dolayı istifa etti.

Hemen ardından, bir taraftar ile sosyal medyada küfürleşmeye varan bir polemik yaşadı. 

Sosyal medya da gerçekleşen atışmanın ana konusu, Matej Mitrovic!

Beşiktaş’a geldiği günden beri çokça eleştirilen Mitrovic transferi konusunda, Metin ALBAYRAK’ın da hakkını vermek gerekiyor. Bu ‘Pahalı’ transferin tek mesulünün kendisi olması, eşyanın tabiatına aykırı! Bir yönetici olarak Albayrak ne kadar mesulse Futbol Şb. Sorumlusu Umut GÜNER, Emre KOCADAĞ ve Başkan Fikret ORMAN’da o kadar sorumludur. 

Cevap vermek küfür etmekten daha kolay

Ülkemizde ‘Hesap verme’ mekanizması çok şükür ağır aksak ilerlediğinden ‘Hesap vermeme – Kulağının üzerine yatma’ hastalığı, erk sahipleri arasında uzun zamandır revaçta!

Maalesef ki bu modaya; Futbol altyapı, yapılanma ve Scouting’den sorumlu. Fulya Hakkı Yeten Tesislerinden sorumlu. Yönetim Kurulu Sözcüsü Sn. Metin ALBAYRAK modaya uyup sessiz kalarak, tepkisini (kendine özgü) metotlarla dile getiriyor! Eleştirilmeye en müsait makamların başında gelen BJK Yönetim Kurulu üyesi Metin Bey küfür etmek yerine zamanında ( ki halen geç kalınmış değil) birkaç soruya cevap vermiş olsa, tüm basın ve camianın anında ağızlarıda zihinleride kapanı verir!

Sorular;

-Yılda 1MİLYON 200 BİN Euroya garanti paraya imza atan Matej Mitrovic’in ‘Geçen yıl Hırvatistan liginde, senede 75 BİN Euro kazanıyor’ iddialarına cevabınız nedir? 

-Bu oyuncunun Menajerine, ne kadar ücret ödendi?

-Mitrovic transferini, Şenol Güneş’in istemediği doğru mudur?

-2 Yıl önce 450 BİN Euro bonservisi olan bu oyuncunun BJK’ya 4 MİLYON 200 BİN Euro (10 Katı) bonservis bedeli ödenerek transfer edilmesi, sizce de yüksek bir bedel değil mi?

Son 5 yılda sorduğum sorulara cevap yerine, mahkeme celbi alan bir kişi alarak umudum hiç tükenmeyecek! Bir gün bir yönetici çıkıp hakkında ki iddia, düşünce, algı, dedikodu, söylentilere küfür etmek mahkemeye vermek yerine ‘çatır çatır’ cevap verecek! 

Haydi Sn. Albayrak. Kır şu BJK’nın, makus talihini!

Hak Edene Saygılarımla…
Hakan ÖNCÜL!

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki