'MEVZU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR'

Makale yayınlanma tarihi:14 Mart 2017, Salı - 12:51
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Beşiktaş’tan servet sahibi olan kendisi ve şirketlerinin yıllarca kulüp üzerinden reklamlarını yapan, bir çırpıda elli tane adam sayabilirim sizlere. Bu seferki mesele ise yalnızca BJK değil. Aynı zamanda, memleket meselesi!                                                                      

Ancak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ünde söylediği gibi, ‘Mevzu vatansa gerisi teferruattır’. Kim BJK üzerinden ne kazanıp yediyse büyük Yaradan yâda yüce yargı, inşallah yarına bıraksa da yanına bırakmasın AMİN! (‘Öyle olsun’)

15 Temmuzdan bu yana 40 yıldır Devlet ve Milletimin içinde zehirli bir sarmaşık misali kök salan namertlerin, şerefsizliklerine hep birlikte şahit oluyoruz. Yargıdan, Askeriyeden, Bürokrasiden, sağdan, soldan her yerden kanserli hücre, irin misali fışkırıyor onun bunun (babalarının kim olduğu belli olmayanın) çocukları. Yeri gelmişken sizlere ufak bir tüyo! Her kim? Başta sosyal medya olmak üzere yazılı-görsel basın vs. en çok bağırıyor ve fetö terör örgütüne küfrediyorsa, biliniz ki o kişinin muhakkak bir yerlerden kuyruk acıları vardır!  Olaya birde böyle bakın…

Birkaç aydır kulislerde TFF’nin elinde spor dünyası ile ilgili bir listenin olduğu içinde sporcu, gazeteci, spor adamlarının vs… olduğu sıkça dillendiriliyordu. Canım Ülkemde beyin bedava, yürek çok pahalı olduğu için başta Ulusal basın, yorumcular, spor adamları bir türlü bu konuyu gündeme taşı(ya!)madı. 

Ancak Beşiktaş’ın eski kaptanı ve hocası Samet AYBABA, TFF Başkanı Yıldırım DEMİRÖREN’in elinde Fetö terör örgütünün bir listesi olduğunu, alenen isimlerde vererek açıkladı. 

İşte noktasına virgülüne dokunmadan, o açıklamalardan bir bölüm;

‘…beni Tanju Çolak arayarak, ‘Alanya ile niye anlaşamadığını biliyor musun?’ dedi. Kulüp başkanı Tanju Çolak’ı aramış, ‘Yıldırım Demirören’i aradım. O da bana elimde FETÖ listesi var. Samet hoca da bu listede. Onunla çalışmayın’ demiş. Bizi terör örgütü üyesi gibi gösteren ve çalışmamızı engelleyen Yıldırım Demirören’dir…’ 

Yine liste, yine Yıldırım DEMİRÖREN!

Bilen bilir. BJK’da blok oylar yani lazım olduğu zaman kullanılacak olan koyunlar, PARDON Kongre üyeleri LİSTESİ vardır! Bu LİSTENİN başında da, 2000 kişinin üzerinde insanı parasını kendi cebinden verip üye yapan (bunada emin değilim) Yıldırım DEMİRÖREN gelir. Bu LİSTE sonrasında BJK Kulüp ve Belediye Başkanlığı yapmış, yöneticilik yapmış kişiler diye uzar gider…

BJK’DA F.E.T.Ö.’CÜ VAR MI?

Benim gibi köyün delileri yazdığında her Beşiktaş’ın ‘ileri geleni’ ne kadar kulağının üzerine yatsa da, sağır Sultan’ın 2. Kocasının annesi dahi biliyor ki camianın içerisinde paraları başkaları tarafından ödenen 7-8 bin kişinin üzerinde kongre üyesi var. Hatta bu üyelerin hem paraları ödenmiş, hemde 10 senelik kefalet imzaları hemen hemen aynı kişiler tarafından imzalanmış! Devlet yetkililerinin açıklamalarına göre Fetö terör örgütü 40 yıldır Vatanımızın içerisine sızıp ihanet içerisindeler. Peki, BJK’da toplu üyelikler ne kadar zamandır yapılıyor? Son 15-20 yıldır! O zaman kulağının üzerine yatanlara inat, biz soralım. Bu ipleri başkalarının elinde olan ve kefalet imzaları da aynı kişiler tarafından atılan LİSTEDE, Fetö terör örgütü üyeleri var mı?  

ARKASI YARIN…

-Ankara 2. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanan ve halen Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan eski Başbakanlık Koruma Dairesi Başkan Yardımcısı, BJK Kongre üyesi Zeki Bulut. 
 

-Başka camialarda Fetö’cülerin kulüple ilişkisi hemen kesiliyor. Ya Beşiktaş’ta?
 

-Beşiktaş Belediye Başkanı bile, Fetö Yasaklı!
 

-BJK eski yöneticisinden Demirören’e; ‘ Hangi kulüp başkanları Pensilvanya’ya gitti, bulmak kolay!’
 

-Söz, Yüce Türk Adaletinde

Hak edene Saygılarımla 

Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki