PERDE YENİDEN AÇILSIN

Makale yayınlanma tarihi:29 Ekim 2014, Çarşamba - 13:55
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Uzun bir ayrılık döneminden döneminden sonra, tüm dostlara tekrar Merhaba.

Bildiğiniz üzere, yaklaşık 2 yıl önce Medya Kartalı olarak yayın hayatına başladık. Hafızaları ufak bir tazelemek adına;  Başka bir internet sitesi ve Tv’de Beşiktaş yönetim kurulunun o dönem inanılmaz yüksek faizlerle kredi almasını eleştirdiğimizden, mevcut televizyonun kapanmasına kadar giden bir süreç yaşamış ve kendi mecramızı açmak zorunda kalmıştık. İlk etapta dönemin sorumluları bu durumu yalanlamış, ancak adalet bir kez daha doğrudan yana tecelli ederek bu olay asla açıklan(a)mayan Erns&Youngdenetim raporlarında olduğu gibi yer almıştı. 

Bazı olayları siz geride bırakmayı arzulasanız da,  kader buna müsaade etmiyor. Dürüst ve taviz vermeden bir iş yapmaya kalktığınızda yeni yeni çevreler ile birlikte, yeni düşmanlar ediniyorsunuz! Geçmişte ipliğini pazara çıkardığımız birçok kişi bu Medya Kartalı’nın hayranı olduğundan, yeni hasımlar edinmek için çapımızı biraz daha genişletip DUYDUK MU? Portalını açtık. 


Beşiktaş Kulübü ve Belediyesi Bir Birlerinden Ayrı Düşünülemez:

Geçmişe şöyle bir göz attığınızda, eski başkan Serdar Bilgili’nin ‘’Beşiktaş’ın artık sokağından dahi geçmeyeceğim’’ deyip, cadde satın alması! Beşiktaş Kulübü eski genel sekreteri İsmail Ünal’ın, 2 dönem Belediye Başkanlığı yapıp hakkında birçok adlisoruşturma ve dava açılması. Kulüp CEO’su Gökhan Sarı’nın önce Beşiktaş’a Genel Müdür, ardından Belediyeye bağlı BELTAŞ müdürü ve tekrar B.J.K. A.Ş. CEO’su olması gibi birçok örnek, Beşiktaş kulübü ve yerel yönetiminin bir birinden bağımsız olmadığının en yakın göstergesi. İlaveten 2000’e yakın gerçek Beşiktaşlının Kongre üyeliği imza ve onayı beklerken, şahsımın yaptığı ilk röportaj ve birçok Ulusal basında da yer bulan ‘’Fenerbahçeli’’ mevcut Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın Kongre üyesi yapılması, Beşiktaş kulübü ve yerel yönetiminin bir birlerine paralel yürüdüğünün en somut örnekleri. Bizlerde, bu ve bunun gibi birçok sebepten artık mecramızda, baştaBeşiktaş yerel yönetimi ve daha birçok meseleyi ele alıp yazmaya ve sizlere aktarmaya karar verdik! 

Uzun lafın kısası değerli dostlar Semt bizim, Aşk bizim. Bu topraklar hepimizin.Duyanların duymayanlara yeni mecramızı iletmesini rica ederek, Cumhuriyetimizin kuruluş yıl dönümü olan özel bir günde, sizlere tekrar merhaba demenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Bu vesile ile sizlerin nezdinde bizlere tecrübe, bilgi, birikim ve Kartal yürekleri ile güç katacak olan Ali İzzet Oral ve Nazmi Gözlem’e teşekkür edip DUYDUK MU? Ailesine hoş geldiniz demek istiyorum. 

Veee… Perde yeniden açılsın.  Oyunun ismi ‘’Namuslular da, en az namussuzlar kadar Cesur’’

Hak edene Sevgilerimle.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki