Pİs REZA

Makale yayınlanma tarihi:02 Haziran 2016, Perşembe - 15:45
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Açıkçası, daha bu adamın tam ismini dahi telaffuz etmekte zorlanıyoruz. Reza mı? Razza mı? Zarraf mı? Sarraf mı ? 

Neyse, konumuz bu değil. Beşiktaş’tan loca alacağı, hatta ve hatta BJK Kongre üyesi olacağına dair haberler gelmeye başladığında, iğreti oldum.  Akabinde de, Sn. Başkanın (bana göre) talihsiz açıklaması geldi. ‘’Gözlerinde Beşiktaşlı Işığı Gördüm!’’

*

Belki dedim, dil sürçmesidir. Yanlış aksettirilmiştir. Ancak canlı yayında ‘’Reza bey, Beşiktaşlıdır. Bende kendisine, loca sattım. Bu adam aranıyor mu? Kaçak mı? Suçlu mu?...’’  söylemini kulaklarımla duyduktan sonra, aradığım Belki lere artık ulaşılamıyor moduna geçtim. Daha sonra da, bir daha denemedim. 

*

Rahmetli Onursal Başkanımız Süleyman SEBA’nın, efsane sözü geldi aklıma. ‘’İyi insan olmadan, iyi Beşiktaşlı olunmaz.’’ Benimde bir Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olarak algım, Reza ZARRAB denilen adamın, iyi insan olmadığı yönünde. Hatta ‘’İyi insan’’ değildir, Reza Zarrab Pis’tir düşüncesindeyim.

Hiç Altınım olmadı ki, kaçakçı mı?  Değil mi diye sorgulayayım. Hiç Siyasetle ilgilenmedim ki, O’nun BU’nun adamı diye yargılayayım. Hiç MİLYON EURO’larım olmadı ki, Bakana, Bürokrata, Siyasetçiye çuvallar dolusu rüşvet verdi mi? Vermedi mi? diye elimde belgelerimin olmadığı bir suçlamada bulunayım… 

Ben Şahsım ve Beşiktaş camiası adına Başkan Fikret Orman’a tek bir soru sorup, cevabı beklemeye çekileceğim.  

Başta Cumhuriyet gazetesi, OdaTv olmak üzere birçok mecrada yayınlanan ve 53 MİLYON kez görüntülenmiş bir haberi ‘’Benim iddianamede adım yok’’ demek için, neden 10 gün beklediniz? Hemen hemen her Beşiktaşlının sohbetlerinde bir numaralı gündemi Reza ve Amerika’daki söz konusu dava iken, siz gerçekten duymadınız mı?

Fazla söz gerek yok. Reza Davası bugün itibarı ile görülmeye başlanıyor. Nasılsa her şey çok kısa bir zaman içerisinde ortaya çıkacak. Çünkü gerçeklerin, ortaya çıkmak gibi kötü bir alışkanlığı vardır.   

Reklam ve Reklamcı ağzı ile toparlayayım. 

Mutfakta Biri Mi Var? Yoksa Mutfak Reza gibi Pis Mİ?

Hakedene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki