SEN BELEDİYE BAŞKANI FALAN DEĞİL BAŞ BELASISIN MURAT HAZİNEDAR

Makale yayınlanma tarihi:02 Eylül 2015, Çarşamba - 17:05
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Yaklaşık 15 gündür Beşiktaş semtimdeki evimizde huzurumuz kalmadı. ‘’Ne O’’ Sokağımızdaki taşlar eskimiş de onlar değişiyor. Eskiyen taşlar değil başkan, senin Başkanlığın ve güzel semtim ile ilgili sinsi planların! 

Gürültü, motor sesleri, hafta sonları sabahın körü dahil, çekiç ve takoz sesleri. Yalnızca bizim mahallede değil, bizim gibi birçok kurbanlık onlarca sokak. 

Sorduk! Neymiş bu kadar canım Beşiktaş’ımın caddelerinde, elzem olarak taşların değişmesinin sebebi?

Yetkililer, ‘Engelliler için daha kullanışlı taşlar’’ diye kerhen yanıt verdiler!

Şu fotoğrafa iyi bak Murat HAZİNEDAR.

Bu fotoğraftaki kişi, BJK Engelli Basketbol takımı menajeri Erdem GÖKSEL. Bu senin (sözde) engelliler için yaptığın sokakta, taşlara takılarak düştü ve yaralandı. Kendisini 15 yıla yakındır tanırım. İlk kez sandalyesinden düştüğüne şahit oluyorum. Daha önce halka attığın palavraların gibi, bizim sokakların engellilere uygun olduğunun da yalan olduğunu sana ispatladım. Eğer varsa yüreğin ve cevabın, hadi aksini söyle ve ispatla. 7 Gün 7 manşet vermezsem namerdim!  

Bu arada Engelli Basketbol takımı demişken! Kendilerinden halef-selef ellerinden aldığınız çay bahçesini hatırladın değil mi? Murat HAZİNEDAR.  Bu aralar Hüseyin Avni SİPAHİ vasıtası ile, Fenerbahçe amigosu Sefa’nın arkadaşlarına o çay bahçesini peşkeş çekmeye çalıştığınızı duymaktayım. Tam 3 yıldır her daim olduğu gibi o engellilerimizin yıktığınız o cennetinin takipçisiyim. Hadi ver HAZİNEDAR! Haydi, ‘’ortalık sakinlesin’’ diye bekleme, yarın anlaşmayı imzala. Eğer Ankara ise Ankara, En tepe ise en tepedekine kadar çıkmayan Hakan, senin gibi Fenerli olsun!

Yazıyı bitirmeden, sana birkaç tiyo vereyim HAZİNEDAR. Verdiğin ihalelerin, haraca bağlamaya çalıştığın cips firmalarının, hem kendi hemde geçmiş dönemdeki örtmeye çalıştığın özel soruşturma dosyalarının tamamına hakimim!  İstersen Protokol müdürünün ağaç altında bitirdiği işlerin fotoğraflarını da sana gönderebilirim!  Reklam tabelalarının arasına gizli saklı koyduğunuz baz istasyonları raporlarını da, Millete ay retten arz edeceğim! 

Belki maalesef, canım Ülkemde her yapanın yaptığının yanına kar kaldığı bir zaman diliminde yaşıyoruz! Ama burası ayrı. Burası BEŞİKTAŞ. Dolayısı ile ALAYINA GİDER…

Senin Belediye Başkanı olarak yaptıkların ve bu güzelim semte ettiklerin yanına söz veriyorum kar kalmayacak. Kalmaması içinde elimden gelenin çok daha fazlasını yapacağım.

Bu arada Belediye Başkanı derken, söz misali yazıverdim. Ben halen lafımın arkasındayım. Sen Belediye Başkanı falan değil,  Beşiktaş’a Baş Belasısın. Ama ne yapalım ki suçun tamamı sende değil! Günahın büyük vebali, seni ve senin gibileri bize reva görende.

Hak edene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki