'Tüyü Bitmemiş Yetim Hakkı' Yiyen Gereksiz Gerekliler

Makale yayınlanma tarihi:08 Aralık 2015, Salı - 10:58
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Her daim söylerim. Beşiktaş, Beşiktaşlılarındır. Hizmet etmek yerine, al-i menfaat ve sükseleri için camianın bir parçası gibi davrananlardan adeta sıdkım sıyrıldı. 

 Daha evvel ki yazı ve haberlerimizi takip eden dostlarımız bilirler. Bu kişilerin başında Beşiktaş Belediye Başkanı Murat HAZİNEDAR geliyor. Kendisi birçok canlı yayın ve röportajlarında açıkça Fenerbahçe taraftarı olduğunu beyan etti. İşin daha vahim tarafı ise daha sonrasında da, Beşiktaş kongre üyesi olmasıydı.  Ne denebilir ki? Böyle kongre üyesi yapısını da, siyasete de lanet olsun.

 Hüseyin Avni SİPAHİ ismini de, Beşiktaş semti ve Belediyesini yakinen takip edenler muhakkak bilirler. Chp’den atıldığını. Mustafa SARIGÜL ile gizemli birlikteliklerini. Bir şekilde, enteresan ilişkileri sebebi ile Beşiktaş Belediyesinin 2 numarası olduğunu. Hatta ve hatta daha gerilere gidersek, Taşdelen Belediye Başkanlığı döneminde başlayan ve sonrasında hızla ivme kazanan yükselişini yazdık, yazmaya da devam edeceğiz. Birde dip not verelim. Kendisini uzun yıllardır tanıyanlar dahi, hangi takımı tuttuğunu bilmezler. Dolayısı ile, BJK ile uzaktan yakından alakası bile yok.

Peki;  Bu iki ismi durduk yerde yazmak da nerden çıktı?
 

Murat HAZİNEDAR ve Hüseyin Avni SİPAHİ’nin ne Beşiktaş semti, nede BJK ile gönül bağı olmadığına sanırım kani olmuşsunuzdur. Onlar, oyun kurucuların kendilerine verdiği görev ile bugün öyleymiş gibi davrananlardan! Yarın siyasi ve kendi menfaatleri gereği, en büyük Fb’li veya Gs’li olarak karşınıza çıkarsa sakın şaşırmayınız. 

Sporting Lizbon bahane, seyahat şahane.

 Perşembe günü, Kara Kartalın Uefa’daki  Sporting Lizbon maçı için, bu süper ikiliBaşkan Fikret ORMAN’ın talimatı ile masrafları kulübümüz tarafından karşılanmak üzere takım uçağında ve 3 günlük seyahatte misafir olacaklar. Aslında daha evvelde Murat HAZİNEDAR BJK’nın davetlisi olarak yurt dışı maçlarına gelmiş, fakat o dönemler4 SAHTE İMZA! Vakası yaşanmadığından dolayı,  yanında en azından iyi bir Beşiktaşlı ile davete icabet etmiştir. 
  

Elbette ki sizleri kritik Uefa ve derbi haftasını atlattıktan sonra merakta bırakmamak adına, 4 SAHTE İMZA meselesini de bilgilendirmek boynumuzun borcu. Şimdilik sizlere Bedava Yurt dışı Uefa maçı seyahati ‘Baldan tatlıdır’ tarafından bir pencere açalım. En pahalı deplasmanlardan birisi olan Lizbon’a 3 gün konaklama, maç bileti, uçak ve ekstralar ile Kulübün olmayan paralarının nerelere savrulduğuna şahadet edin. 

 Bundan önce defalarca yazdığım ve bundan sonra yüzlerce kez daha bıkmadan usanmadan yazacağım gibi, gereksiz gereklilere harcanan paraları gündeme getirdiğimde belki bir an olsun bana hak verirsiniz. 

 Şimdi sorarım sizlere. Beşiktaş ile hiçbir gönül bağı olmayan bu kişilere harcanan para‘Tüyü bitmemiş yetimin hakkı’ mıdır? Değil mi dir? 

Durun durun, daha bitmedi. Daha neler ve kimler var kimler!

Hak edene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki