Umut Güner’e Net Soruyorum İstihbaratçılık Oynamıyorum

Makale yayınlanma tarihi:14 Kasım 2016, Pazartesi - 12:10
hakanoncul1903 @ hotmail.com

 BEŞİKTAŞ, bana göre çok büyük bir adım attı. BJK Denetleme kurulu, ‘Geçmiş döneme ait yapılan kongre üyeliklerini araştırma kararı aldı’.

 Hatırlayacağınız üzere geçen hafta bununla ilgili özel bir haber yaptık ve bu durum yetkililer tarafından aynı son 4-5 yıldır yaptığımız diğer Özel Haberler gibi, yalanlanmadı!

 Yalnız bu denetlemenin, haberde de yer alan ilk celseleri Şubat ayında görülecek olan DAVALAR ile ilgilimi yoksa Beşiktaş’ın gerçekten ‘Bağırsaklarını Temizlemek’ için mi yapıldığına henüz emin olamadım!  Çünkü açılan davaların bir bölümü de, BJK Kongre üyesi yapısı ile ilgili. TAKİPÇİYİZ…

 İmam ve Cemaat meselesinden yola çıkarak, ben bu konuya farklı bir açıdan yaklaşmayı uygun gördüm. Naçizane, 30 yıla yakın bir zamandır Beşiktaş ailesinin içerisindeyim. Basını, Tribünü, Yöneticileri, Kongre ve Divan üyelerinin büyük çoğunluğunu tanırım. Ancak gelin görün ki Beşiktaş Futbol Şb. Sorumlusu Sn. Umut GÜNER’i tanımak, 2012 senesine kadar kısmet olmadı. Taktir edersiniz ki, son dönemlerin en çok konuşulan ismi. 

 Diyorlar ki; ‘Yüksek makam sahibi tanıdıkları var!’ Olsun BEŞİKTAŞ adına ‘Yüksek makam sahibi tanıdıkları olan’ kişilerin yönetimde olması iyidir. BJK’ya faydası dokunur. Var olsun, Ahmet ATEŞ. Bir vesile ile kendisini önce Serdal ADALI’ya, olmayınca Başkan Fikret ORMAN’a tanıştırıp camiaya kazandırmış.

 Ben Aboubakar transferi, Stat maliyet-ihaleye verilen şirket ve kişiler, Emniyet ile taraftar-kongre üyeleri hatta yöneticiler MESELESİ!, yüzlerce-binlerce kişi kongre üyesi yaptığı iddiası, kendisinin BJK’ya üye olurken verip vermediği muallakta olan LİSANS sorunsalı gibi, birkaç küçük soru işareti dışında Şikayetçi Değilim! 

 Zaten belli ki ‘ZEKİ’ bir yönetici Sn. Umut Güner. ‘ZEKİ’ bir çevresi, ‘ZEKİ’ ce hamleleri var. Ben yazının 2. Bölümünde detayları ile kendisinin Kongre üyeliği ve üyeleri ile başlayarak, herkesin gözünün önünde bazı sorular yönelteceğim. Umarım cevap verir. Yazılı yada bir şekilde bana ulaştırdığı andan itibaren, bu satırlardan noktasına virgülüne dokunmadan yayınlayacağıma söz veriyorum. 

 Net olmak iyidir. Net sorulara, Net cevaplar alırsınız. Birisi ile aynı masada oturup yüzüne gülerken, arkasından belge toplamak kötüdür. Soruları yüzüne soramayıp, peşinden iş çevirmek çok daha kötüdür. 
Net sorup, Net cevaplar alabilmek ve yayınlayabilmek ümidi ile…

 Hakedene Saygılarımla
 Hakan ÖNCÜL.  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki