Yalan Söyleyen Şerefsizdir

Makale yayınlanma tarihi:27 Kasım 2014, Perşembe - 10:51
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Hafta başı, öğleden sonraya tekabül eden saatlerde,  bir telefon aldım.Organize şubeden bir komiser arkadaştı,telefonun ucunda.Tuğrul Yenidoğan isimli (ÜST DÜZEY BİR YÖNETİCİNİN) şikâyeti üzerine, gelip ifade vermemi istediler. Gitmeyen,ŞEREFSİZDİR! 

Konunun ne olduğu ile alakalı yemin ederim, şu an için bir malumatım yok. İfadeyi verip tüm detayları sizlere aktaracağım. En küçük bir detayı dahi saklayan,ŞEREFSİZDİR!

Gelin bu durumu bir yazı değil de bir dost sohpeti,  dertleşme edasında irdeleyelim. Başkaları gibi istismar eden,en büyük ŞEREFSİZDİR!

Hatırlayamayacağım kadar çok,mevcut ve geçmiş yönetimler ile alakalı haber yaptım,ayaklarına bastım. Son 20 yılıma kadar araştırmışlar.Bilip de, söylemeyen ŞEREFSİZDİR!

Alen’den Yıldırım Demirören’e, Milletvekilinden, köy içindeki esnafa, Belediye Başkanı’ndan Beşiktaş’ın delisine,barda kur yaptığım kadından,Cuma namazında ardında secde ettiğim imama kadar,yedi düvelimi irdelediniz, telefonlarımı dinlettiniz.  Bildiğiniz –duyduğunuz, elinizde mevcut, telefon tapelerimi, şahsıma dair ne biliyorsanız yayınlamayan, ŞEREFSİZ oğlu ŞEREFSİZDİR!

Bu kadar detayın ardından, gelelim mevzunun tam göbeğine. 

-Beni, Fikret Orman’ın yönetim kurulunda iken Sırf ayaklarına bastım diye Kartal BakışıTv’nin kapanma sürecine kadar devam eden ve Medya Kartalı’nı açma sebebim! Başkanın talimatı ile hareket eden Levent Erdoğan ve türevleri yargılayamaz. Tek bir kelam edemez.Ettiren,ŞEREFSİZDİR!

 -Beşiktaş kulübü başkanı, yönetim kurulu üyeleri, profesyonelleri,sağda solda yönetime yakın olduğu iddiası ile iş bitirme peşinde olanlar.Hayatı ve sosyal yaşantısı bu kadar kirli iken, bana Beşiktaşlılık duruşundan, adamlıktan ve yahut delikanlılıktan bahsedemez.Ağzımı bir açarsam, kapatan ŞEREFSİZDİR! 

- ‘’Çok mal haramsız, çok laf yalansız olmaz’’ diyerek, bu camiayı kullanıp, kendine rant ve çıkar sağlayan.Hırs ve kişisel hesapları için, bir asırlık çınarın, Beşiktaş ve camiasının üstüne basan, davasını, sevdasını kim satarsa, ŞEREFSİZDİR!

Uzatmadan bağlayalım, lafı bırakıp icraata başlayalım. Adım Hakan, Soyadım Öncül. Evladımın adı Kartal,semtim Beşiktaş. Tehdit etmeler, baskılar, hecklemeler, para gücünüz bir halta yaramadı,Bence yeni tezgâhlar deneyin!  Yalnız biliniz ki, 30 Yıl önce kaybettiğim Babamın, Beşiktaş’a zarar verdiğini bileyim, yazmayan ŞEREFSİZDİR!

Not: Şu İfade,Savcı,Karakol işleri bitsin.ŞEREFLİ bir hanım efendinin verdiği rapor, rüşvet, hırsızlık ve yolsuzluk dosyasını açacağız.

Hak edene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki