BEŞİKTAŞLI DURUŞU ÖYLE OLMAZ

Makale yayınlanma tarihi:06 Kasım 2014, Perşembe - 09:48

Her zamanki terane aynen devam ediyor. Yine Beşiktaş üzerine oyunlar oynanıyor ve yine başta Yönetim olmak üzere tüm Beşiktaş camiası suskun, sessiz ve beklemede. Neden anlamıyorum. Camia neden bu kadar sessiz? Tamam efendiyiz, tamam bir BEŞİKTAŞLI DURUŞUMUZ VAR AMA TAŞ OLSA ÇATLAR.

Cahilce ve bilinçsizce yönetilen bir Beşiktaş var ama bu Kulübün başında "Birileri" var değil mi?

Beşiktaşlı duruşu dediğin susmayı bileceksin.Efendi olacaksın ama, KONUŞTUĞUN ZAMAN YER YERİNDEN OYNAYACAK VE HERKES SUSACAK. Sen ne yapıyorsun?  Susup susup olmayacak yerde derbi maçı öncesi ağzını açıyorsun ve çarşafa dolanıyorsun. Sonra sana 24 saat geçmeden cevap geliyor. Seni dut yemiş bülbüle çeviriyor ve maçı veriyorsun. Hem de ezilerek hem de daha iyi oynayıp eziliyorsun. Penaltın verilmiyor. Kırmızı kartla adamların atılıyor. O kadar rahat yapıyorlar ki bunu. Aynı şeyleri diğer büyük takımlara yapabiliyorlar mı?

Nasıl olsa Federasyon Başkanı ve MHK Başkanı Beşiktaşlı rahat olun Beşiktaşlılar. 

Stat 2014 Ağustos ayında bitecek dendi. Bende "2014 Ağustos ayında stad biterse kendimi Taksim meydanına asacağımı" söyledim ve bitmedi. Şimdi yine söylüyorum "STAD 2015 AĞUSTOS AYINDA DA BİTMEYECEK" Bizimle dalga mı geçiliyor anlamadım? İnsanlar bunun farkında değil mi? Verilen sözler yerine getirilmiyor, NEDEN?  Şu yazıyı içim sızlayarak yazıyorum ama "EY BEŞİKTAŞLILAR LÜTFEN KULÜBÜNÜZE SAHİP ÇIKIN YOKSA ELDEN GİDECEK! Orada burada komşuda panayırda maç yapacağımıza evimizde neden oynayamıyoruz. Sadece bir kaç kişi nemalanacak diye stad projesi peşkeş çekiliyor. Benim bildiğim şey şudur; İnşallah Beşiktaş Kulübü, Başkanının arkasından teneke çalınacak hale gelmez. ''Biz haram yemeyiz yedirmeyiz'' diyen Başkan, etrafına bir baksın. Neler döndüğünü mutlaka o da biliyordur ki, öyle bir beyanat veriyor. Kimse size haram yediniz demedi ki. Ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz, haberiniz ola. Biri ya da birilerinin eline bir Belge geçerse haliniz ne olur bilemem artık gerisini oturur düşünürsünüz.

Konu mali tabloya gelince, yine içler acısı. Borç şuanda ne kadar bilemiyorum çünkü o kadar hızla yükseliyor ki, takip etmekte inanın güçlük çekiyorum. En son hatırladığım 700 milyonun üzerinde borç vardı. Bu ne zaman oldu derseniz? Bir kısmı enkaz edebiyatına başladıkları gün ve onun öncesi, hesabını soramadıkları dönemden kalan borçlar. Bu borçlar nasıl ödenecek? Kim ödeyecek? Bankalara olan borçlar ya onların faizi?  

inanın söyleyecek kelime bulamıyorum bunun üzerine. Bir kulübün durumu bundan daha ne kadar kötü olabilir? Ha hiç mi iyi bir şey yok derseniz tabii ki var. O'da Slaven Biliç ve gençlerden yarattığı kolej havasındaki futbol takımı. Bana Dorde miliç zamanını hatırlattı.inşallah ve diliyorum ki hiç değilse bu takımla yüzümüz güler.

HİÇ UMMADIĞIM HALDE BU KULÜP ESKİ GÜNLERİNE DÖNER DİYE UMUYOR VE BU UMUTLA BEKLİYORUM.

Sevgi ve saygılarımla

 

YorumlarToplam 1 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

EFENDİ CAN
27 Kasım 2014, Perşembe, 20:36
EVET GÜZEL GÜNLERDİ..GORDON MİLNE HİÇ HAKKINI ÖDEYEMEYİZ..MİLİÇ TEN AZ DAĞİLDİ KOLEJ TAKIMI YARATILMASINDA..
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki