BİRLİK BERABERLİK DENEN ASILSIZ SÖYLEMLER

Makale yayınlanma tarihi:31 Aralık 2015, Perşembe - 12:54

Beşiktaş camiası özeldir ve birlik beraberlik içinde’(ydi). Muhaliflere rağmen anti Süleymancılara rağmen Efsane Başkan Süleyman Seba camiayı her zaman birleştirmiş küs olanları barıştırmış BJK camiasını bütün tutmak için elinden gelen herşeyi yapmış bir Başkandı.

Onunla beraber yıllarca basın sözcüsü ve genel sekreter olarak çalışmış olan Sayın Serdar bilgili Süleyman Seba‘dan daha farklı bir şey yapmış ve beraber görev yapmış olduğu yön kurulu üyesi arkadaşlarını davet edip bir yemekte herkesi bir araya getirmiştir. Federasyon Başkanı, BJK Başkanı, Eski BJK Belediye Başkanı dahil Hep beraber eksiksiz katıldığımız bu yemekte neler olmadı neler...

Detaylara girmeden önce bu toplantının altında neler aranmadı ki...yok Serdar Başkan nabız mı yokluyor... yok kendi başkan adayını çıkarmak için gövde gösterisi mi yapıyor... yok ben hala buradayım demek için insanları topladı mı deniyor....bayram değil seyran değil neden herkesi neden topladı deniyor....ve daha neler neler. Bu yemekte BJK ile ilgili anılar ve şahsi sohbetlerin dışında hiç bir şeyin konuşulmadığına bizzat şahit oldum.Asla politika yoktu riya yoktu yalan dolan yoktu içtenlikle yapılan konuşmalar ve şakalaşmaların ardında menfaat yoktu sadece saflık ve içten gelen sohbet vardı. 

Ta ki BJK Başkanı gelene kadar...

 Eski Belediye Başkanı ile BJK Başkanı münakaşa etti, Biri BJK kongre üye yapısına eleştiri getirince ortam daha sertleşti. Sayın Bilgilinin Çabalarıyla sakinleşti ve huzursuz ortam daha ciddi bir havaya büründü. Başta söylediğim Başkan figürü ile şimdikini varın siz kıyaslayın.Netice itibariyle Federasyon Başkanının o odada bulunan herkesi Paris'e Avrupa Futbol Şampiyonasına davetiyle gece sona erdi.

Beşiktaş Futbol takımı harikalar yaratıyor. inşallah yıllarca bu böyle devam eder ve daha nice şampiyonlukları kucaklar.

Şu anda Başkan ve yönetimi Futbol takımı kurtarıyor desem yeridir. Çünkü iki yıldan fazla zamandır evinde oynayamayan bir takım düşünün ve sebeplerini göz önüne getirerek ne durumda olduğumuzu varın siz değerlendirin.Bu stad Bu sezonun sonuna da yetişmeyecek.Yine eyyamcı demeçler verip "Şampiyonluk turunu Vodafon Arenada atacağız" gibi aslı astarı olmayan sözlere artık karnımız tok.Kabası daha bitmemiş bir yapının incesi kabasından daha uzun sürede biter bunu tüm teknik elemanlar bilir ve 2016-2017 sezon açılışına dahi yetişmeyecek.

Mali durum ile ilgili çok arkadaşımız yazıp çiziyor ama durumun iç açıcı olmadığı sağır topal kör sultanlar tarafından biliniyor.Bu yüzden bu konuyla ilgili konuşmaktan dilimde tüy bittiği için artık konuşmayacağım.

Sevgili Beşiktaşlılar!

Taşlar yerinden oynuyor ve biz hala bakıyoruz. Yönetim kurulu toplantısının her hafta yapılıp gündemin konuşulması tartışılması Mali durumun değerlendirilmesi ve çözüm üretilmesi gerelir. Ayda bir toplantı olursa Camiadan uzaklaşılır ve Tek başlılık ortaya çıkar ve olumsuzluk olarak camiaya yansır çünkü karar mercii ve icra kurulu Yönetimdir.Divan Kurulunun takılmadığı bir ortamda denetlemek de söz konusu değil başıboş dolaşan kuş gibi duvara bir gün toslar ama ceremesini yine bizler ve sizler çekeceksiniz. Bizler Kalıcıyız. Başkanlar ve yöneticiler gidicidir. Ev Mal Mülk sahibi olan sizler bu camiaya sahip çıkın.

Anlayana.

Sevgi ve saygılarımla.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki