'DEPLASMAN TRİBÜNÜNE EL DEĞMEDEN KESİN ÇÖZÜM...'

Alen MARKARYAN yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:02 Nisan 2024, Salı

Cuma Akşamı Sinan Erdem Salonu'nda Avrupa Kupasında Basket Maçı Oynadık;

Full tribünlere... Komple beyaz giyinilmiş bir fikir birliği içinde, görsel olarak hafızalardan silinmeyecek bir görüntü eşliğinde... Şimdi insanlar şunu soruyor... 'Bu görüntü kalitesine niye İnönü Stadı'nda ulaşamıyoruz?' Halbuki aynı marka televizyon kullanılıyor değil mi? İş vericide ve çanakta mı yoksa?! Kuzeyde kalmış uydu alıcısının yaşattıkları gibi... Link hatları kopukta ondan?! Yoksa televizyon çok kaliteli... Bangır bangır sesi olan billur bir görüntüye sahip..... Eee! Ne yapmalıyız o zaman diyorsanız lütfen dinleyin...

Özellikle Yönetim Kısmı

Taraftarı bir araya toplayacak bir proje gerekmekte Lokomotif kısmı yani... Nedir? Uygun bilet fiyatı ve sahaya en yakın konuma tribün kurmak... Neresi? Kapalının ve yeni açığın alt kısımları... Koltukların kaldırılması için gerekli izin ki UEFA bile Şampiyonlar Ligi'nde bu yola başvurdu... Nasıl? Orta saha çizgisinin bittiği yere bir tek amigonun çıkacağı bir yükseklik/set... Set baz alınarak 15 metre sağa ve sola tekamül eden locaları kaldırılıp o kısıma taş duvar örülmesi... O taş duvar örülen yerin üstüne de sesin tavana vurup sahaya inmesi için şeffaf bir çatı... Olmaz demeyin, olur. En azından denemeye değer... Bunlar halledildiğinde eski İnönü gibi, geçen cuma Sinan Erdem'deki gibi atmosfere ulaşabiliriz.... Haaa unutmadan??!! Bunları yaparsanız deplasman tribünün konumuyla uğraşmanıza gerek yok Sorun kendiliğinden çözülecektir!!!!!!

Yanlış Yoldasın Hocam...

Montella'ya bir basın mensubu 6-1 lik maçtan sonra sormuş... "İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?" Verdiği cevap hiç önemli değil Montella'nın... Mesele soruda... Hazırlık maçı yapıyorsun, 30 tane adam deniyorsun, Ali Koç, 'Takımı ligden çekerim' demiş, Kılıçsoy'la ilgili verdiğin karar sansasyon yaratmış, Belki sen bunun hiç bir evresinde yoksun. Yok olman da zaten sıkıntı.

Hakem Toplantılarında Bir Sürü Sızıntı Çıkmış

Federasyon başkanı kulüp başkanları tarafından sorgulanır hale gelmiş Ülkenin tamamı tarafından istifası isteniyor! Eeeee? İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?!!!! Asssssssiiiye... Benim bir Beşiktaşlı bir futbolsever olarak Montella'yı sorgulamam başka, Ama bu kadar sebepten sonra kötü oynayan takımı sorgulamak yerine Montella'ya o soruyu yöneltmek başka... Canı sıkılmış kedi yavrusu gibi oyun oynamak istemiş gazeteci arkadaş... 'Mesela Kılıçsoy kararı sizin insiyatifiniz de miydi?' Ya da 'Kadroyu kurarken etki altında kalıyor musunuz?' gibi sorular daha can alıcı olurdu.... İşinize karışıyorlar mı mesela? Haa! 'Karışmıyorlar her şey bilgi dahilimde' diyorsan??!!!! Yanlış yoldasın hocam aman dikkat!!!!

Akşam

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki