''JOSE MOURİNHO, HÜSEYİN YÜCEL VE BEŞİKTAŞ!''

Makale yayınlanma tarihi:20 Mayıs 2024, Pazartesi - 12:19
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Günümüzde, Kendisine Reklamcı Mourinho İsmini Kullanan İki Futbol İnsanı Var;

1-) Aziz YILDIRIM

2-) Hüseyin YÜCEL 

İlk isim umurumda olmaz. Sarı kanaryanın parasını alsın, yesin, bitirsin. “Banane Abi En Büyük BEŞİKTAŞ…” Benim konum 2 (BJK ikinci Başkanı) numarayla(!)

Şu Fikret ORMAN yönetimde de yer almış, ÇİN seyahatinde nam salmış, (oraya ayrıca başka bir yazıda muhakkak geleceğiz) BJK’nın eski ancak ödeme yapmayı sevmeyen kiracısı ve yöneticisi Hüseyin YÜCEL. 

Seçim öncesi Serdal Adalı’ya “Para Veririm” diyerek giden, VETO yiyen. Kapanın elimde kalınca BJK’ya 2. Başkan atanan Hüseyin YÜCEL

JOSE, YÜCEL VE BEŞİKTAŞ!

Yaptığı Mourinho açıklaması ile bir anda tüm spor medyasının gündemine oturan Hüseyin YÜCEL, açıklamaları da oldukça A-acayip(!) 61 Yaşında ki hocanın BJK’ya mali yük getirmeyeceğini İDDA eden 2. Başkan, sponsorla işi bitireceklerini ve hatta sponsorun kendisi olacağını Vallah-i de Billah-i de söyledi.

Lütfen beyefendinin kendisine bir reklam çekimi için İstanbul’a gelen, menajer Jorge Mendes’in aracı olduğu iddia edilen, medya önünde ‘BJK Mourinho Teklif Yaptı’ denilen söz konusu hocanın dosya ve istatistiklerini elden ele bir uzatabilir miyiz???

AYRILIKLARLA SERVET KAZANDI!

Kariyerinde Benfica, Porto, Chelsea, Inter, Real Madrid, Manchester United ve Tottenham, Roma gibi takımlar bulunan Jose Mourinho ayrılırken aldığı tazminatlardan adeta kendisine dev bir servet edindi.

Şu ana kadar 2007'de Chelsea'den 18 milyon Sterlin,

2013'te Real Madrid'den 17 milyon Sterlin,

2015'te tekrar Chelsea'den 12.5 milyon Sterlin,

2018'te Manchester United'dan 17 milyon Sterlin,

2021'de Tottenham'dan 18 milyon Sterlin

Son olarak Roma'dan 3 milyon Sterlin

NOT: Şu ana kadar toplam 85.5 Milyon Sterlin tazminat kazandı.

Sorulara Devam Edelim; Ne kadar kulübün parasını saçarak takım kuracaksın bu İtalya’ya da kadın, çılgın partiler ve dahi 1001 skandal ile adı çıkmış adama?

Sizce Tazminat maddesi olarak ne kadar koyar kendileri? (Siciline bir kez daha göz atın)

Ayrılık gerçekleşirse tazminatı da Hüseyin YÜCEL öder yazabilir miyiz mesela sözleşmesine???

KÖTÜDEN ÖRNEK

Hatırlatayım; ÇEBİ döneminde parası var diye 2. Başkan olarak atanmış olan Serhan ÇETİNSAYA’da Sergio Ramos diye tutturmuş, BJK’ya 52 MİLYON EURO külfet yüklemeye kalkmıştı. Oyuncu BJK’ya gel(E)meyince İspanya’nın Sevilla takımına 1 Milyon Euro civarı bir rakama imza attı.(!!!)

BEŞİKTAŞ’IN DERDİ ÇOK

Böyle gündem yaratmak, öne çıkmak, olmayacak dualara ‘AMİN’ diyerek kulübü uçuruma sürüklemek BEŞİKTAŞLILIK değil olamazda! Bakın Haziran geliyor. YÜZ MİLYONLARCA TL ödeme MECBUREN yapılacak(!!!) Yok yapılmadı, Avrupa’ya GÖTÜREMEYEN takımın Hüseyin YÜCEL ve yönetimi diye tarih kara kara sizi yazar.

İlla ki bir şeyler yapmak arzusu ile yanıp tutuşuyorsanız, seçimden önce bir ton vaatler verildi. Önce o sözleri yerine getirin. BJK tarihinin en kötü dönemini yaşıyor. Yeniden BİZ olmalı, özüne dönmeli, işgalcileri ayıklamalı, arsızı-uğursuzu deşifre etmeli, sonrası sonra…

Şimdilik Hak Edene Saygılarımla
        Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki